Duben 2011

...Venca...♥

26. dubna 2011 v 15:23 | with love Andy |  * Diary *
Venca...byla to náhoda?? Nebo snad to tak osud chtěl?? Potkala jsem ho tam, kde bych nikdy nečekala tak fajn človíčka..a přece tam byl...v onen den...v tu hodinu...v tu chvíli..Jsem za tu chvíli tolik vděčná!! A kdože vlastně Venca je?? Je to roztomilý 21letý zrzavý kluk, do kterého jsem se šíleně zamilovala...♥ Na první pohled jsem věděla, že právě on je ten, kterého hledám...ten, se kterým to nebude jen protančená noc...ten, se kterým se budu ráno probouzet...ten, kterého budu milovat...♥ Jako z pohádky?? Ano..vlastně mám strach..že je to jen sen...a že se z toho krásného snu jednou probudím a všechno bude jinak...bude pryč...Ach!! Radši na to nemyslet a užívat si toho života, dokud tady pro mě Venca je!! Nikdy na něj nechci zapomenout!! Nikdy!! NIKDY!! A taky nikdy nezapomenu!! On je teď pro mě tím nejdůležitějším človíčkem...on je má láska..♥ Nevzdám se ho!! Ta rande, která jsem s ním prožila, byla kouzelná... A pak..když jsme se konečně políbili...věděla jsem, že je to ten pravý...Ten, kterého jsem tak dlouho hledala...a koneně jsem ho našla...♥ Láska...to je to nejlepší pro toho druhého...♥

Od té chvíle, kdy začal milovat, nevidí ani ten nejmoudřejší muž žádnou věc tak, jak ve skutečnosti vypadá...
Polibek je krásný vynález přírody jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...
Milovat někoho znamená pochopit i to, že vás nemiluje..
V každém pravém muži je skryto dítě. To si chce hrát. Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto touží po ženě...protože ona je tou nejnebezpečnější hračkou.
Muži žijí zapomínáním, ženy vzpomínkami...


D'ancrage..

26. dubna 2011 v 14:48 | with love Andy |  * Fashion *
Dneska jsem dostala od mé super kamarádky dáreček k narozeninám :) Narozeniny jsem už sice měla, ale strašně mě to potěšilo!! Že si na mě vzpomněla :) A s kotvičkou :) Bude se mi úžasně hodit :) Děkuji mooc Klaudinko :-* :)

Lanterne rose

26. dubna 2011 v 14:37 | with love Andy |  * Fashion *
Aaa!! Tak tahleta nádherná lucernička patříí mě!! :D Už jsem se na ni tak těšila!! Je jako stvořená pro krásné jarní večery ať už na zahrádce, či doma v pokojíčku, tak jako tam stojí mě na parapetu :) Je to hezké usínat při svíčce. Taková romantika :)
Je z IKEI za 99,- v různých barvičkách: růžová, zelená, modrá, bílá, černá a stříbrná.

Mes chaussures ;o)

26. dubna 2011 v 14:02 | with love Andy |  * Fashion *
Malá ochutnávka toho, co se mi skrývá v botníku a samozřejmě inspirace na jarní procházky :)


Ach jo..

18. dubna 2011 v 20:24 | with love Andy |  * Diary *
Tak jsem tady, ale blog.cz mi pořád nějak blbne..moc se omlouvám těm, co se těšili na článeček tak jako já..pokusím se to nějak napravit a budu pořád zkoušet a zkoušet, slibuju :) Zítra odjíždím na dva dny pryč, tak se tu pak objevím až ve středu večer...Tak si ty dva dny pěkně užijte, snad nebude pršet :) Mějte se :)

Jusqu'à ce soir

18. dubna 2011 v 14:49 | with love Andy |  * Diary *
Ach jo..chtěla jsem přidat pár nových článků s fotkama, ale bohužel mi nejdou nahrát.. Teď musím pryč, snad se tu objevím ještě večer a zkusím to znovu :) Nevím, proč to nejde.. Tak si zatím užijte krásné slunečné odpoledne ;-) Vyrazte někam ven, dokud je hezky a neseďte u počítače nebo televize...uvidíte, že venku s přáteli zažijete více legrace :) Tak jusqu'à ce soir (až večer) :)

Jaro je tu!!

18. dubna 2011 v 13:26 | with love Andy |  * Diary *
Taak!! Po dlouhé době jsem zase tady u svého milovaného notebooku, s šálkem ovocného a krásně voňavoučkého čaje a nemůžu se dočkat, až vám sem dám zas pár fotek a článečků :) Jako první bych chtěla napsat, že už tu máme konečně jaro!! Sluníčko svítí a my už se nemusíme schovávat za kousavé svetry :) Ty vyměníme za nějaké nové barevné kousky ve svém šatníku :) Miluju časopisy o módě a ze všech nejvíc miluju časopis ELLE, ze kterého jsem načerpala inspiraci na jaro 2011 :) Letošní jaro bude určitě barevné a odvážné :) Podle všeho budou in proužky a námořnický styl. K zahození taky nebude nějaký ten retro modýlek, který mimochodem zbožňuju :) Retro je moje :) Miluju ty černé oční linky, vášnivě rudou rtěnku a lehce natupírované vlasy a čelenkou :) In budou také různé copy. Například tzv. rybí cop. Vypadá úžasně!! Co bych ještě dodala...no každopádně, že letošní jaro prostě nebude nuda!! :)