Červen 2011

Prsten PARIS

29. června 2011 v 13:57 | with love Andy |  * Diary *
Na tento úžasný prstýnek, který jsem dostala od mé nejlepší kamarádky Alenky na svátek, nesmím zapomenout!! Je nádherný, že? :))

P.S.: Omlouvám se za kvalitu fotky...

Danse danse danse!! ♥

29. června 2011 v 12:29 | with love Andy |  * Diary *
Aaaach!!
Tak za prvé dobré poledne všem :))
A za druhé...dnes jsem byla ve škole jen hodinku, ale ta stála za to!! Byli nás navštívit tanečníci z tanečního studia u nás v Ostravě - Mariásnkých Horách "Fiesta Dance". Ukázali nám všelijaké taneční styly, od orientálního po hip-hop a africké tance. Mě ale nejvíce oslovil Patriček Ulman s tancem Electro Boogie!! Byl naprosto úžasný!! Jako by snad neměl žádné kosti a byl někým ovládán jako robot!! :D Jde mu to skvěle!! No a protože já mám toto taneční studio hned za rohem, rozhodla jsem se, že po prázdninách tento styl taky vyzkouším!! :)) Uvídíme, jak mi to půjde :D Bude to úplně něco jiného než co dělám teď. Ale strašně mě to navnadilo! Prostě to půjdu zkusit!! :D
!!!Scénický tanec versus Electro Boogie!!!


Nouveaux cheveux..:o))

27. června 2011 v 21:20 | with love Andy |  * Diary *
Právě jsem se vrátila od paní kadeřnice!! Udělala mi tmavě hnědý přeliv a krásně vyžehlila vlásky :)) No, mrkněte :))


Nouvelle úlovky!!

27. června 2011 v 21:10 | with love Andy |  * Diary *
Taak jsem z nákupů zpátky!! Ale místo nových botiček, si nesu 3 tílka, sluneční brýle, šortky a žabky..mrzí mě, že žádné lodičky nebyly podle mého gusta, nebo mi prostě neseděly..ale co už nadělám..aspoň mám vystaráno s nákupama na léto :)) Za ty šortky jsem neskutečně vděčná, protože podobné (námořnické) hledám už asi 2 měsíce a pořád jsem nenašla ty pravé pro mě. Buď mi neseděly nebo byly moc drahé.. Ale konečně je mám!! :)) Tak se taky pokochejte :))

P.S.: Fotky nejsou nejlepší, ale kochejte se hlavně těmi novými věcičkami, ne mnou, protože já to tak akorát kazím :D

šortky od sestřičky...no nejsou úžasnéé?? :))

Voyage scolaire..:o)

24. června 2011 v 19:55 | with love Andy |  * Diary *
Uff...celá zmožená jsem se právě vrátila ze školního výletu do Olomouce. Olomouc je nádherné město se super McDonaldem!! :D Poprvé jsem nemusela čekat 3 hodiny, než roztaje můj milovaný jogurt s ovocem a mini Bebe :D Dobrá snídaně :)) Samozřejmě jsme celý den netrávili jen v tamnějším McDonaldu. Byli jsme se porozhlédnout po městě a pak, když jsme si prohlídli např. katedrálu Václava III. nebo zdejší kostel, vydali jsme se do olomoucké ZOO!! Počasí nám vyšlo, nepršelo. Naštěstí. Takže procházka v ZOO byla úžasná relaxace pro tělo i duši :)) Asi začnu chodit do ZOO častěji :)) Bylo tam fakt nádherně :))

P.S.: Přidávám pár foteček :)) Kochejte se :))
...ten dům byl strašidelně hrůzný až mi přišel úžasně nádherný!!...
...a s Lukáškem :)) Náš třídní šášula :D Ale mám ho ráda...

Nákupní horečka...!!!

23. června 2011 v 11:16 | with love Andy |  * Diary *
Dobré ráno všem ospalcům, kteří vstali právě teď stejně jako já :))

Kdo si pročítal nějaký ten článeček, ví, že marodím...naštěstí dneska se do mě vplaví v 21.30 poslední antibiotikum a budu zdravá!! :) Huráá!! No a pak už si jen vyzvednout vysvědčení a hurá na prázdniny!! :)) Moc si o nich sice neodpočinu, ale aspoň se nebudu nudit ;-) Ale tak celý srpen prožít v nádherném Chorvatsku je krásná vyhlídka, nebmyslíte? :)) Pokud se mi podaří chytnout internet, určitě vám o sobě a tamní módě dám vědět, nebojte se ;-)

No, ale zpátky k tomu, proč se tento článek vlastně nazývá "nákupní horečka" :)) Včera, když jsem si tak polehávala v posteli se super knížkou (viz. předchozí článek), dostala jsem neuvěřitelnou chuť jít si koupit botičky. Jako každá žena, která si tuto knihu přečte, předpokládám :)) No a když jsem "botomanky" dočetla, šla jsem hned na blog napsat článeček, jak jistě víte. Později, když se sestřička vracela ze školy, donesla mi nový časopis "FASHION CLUB", který už jsem si jednou koupila a mohu ho jen a jen doporučit!! Toto nové číslo je naprosto fascinující. Dozvíte se nové trendy, dokonce jaké náušnice si podle tvaru obličeje vybrat a různé další rady a tipy :)) Je prostě dokonalý v pravém slova smyslu!! Jenže...mé finance nečekaly takový boom!! Takže teď řeším jeden zásadní problém!! Koupit si tolik chtěné a nádherné béžové či šedé lodičky...nebo naprosto dokonalé proužkované šaty na léto??...Toť otázka...:))


...to když člověk marodí a nudí se a pročítá si úžasný časopis...ani bonbonkům neodolá...:))...

Chaussures...;-)

22. června 2011 v 21:13 | with love Andy |  * Diary *
AAA!! Tak knížka, kterou jsem zmínila v předchozím článku mě hrozně moc nabudila ke koupení nových botiček!! :D Nějaké lodičky by se hodily...to je pravda...no uvidíme, podle financí :D

Klub vášnivých botomanek...;-)

22. června 2011 v 21:00 | with love Andy |  * Diary *
Wow!! Právě jsem dočetla úžasnou knihu od Beth Harbisonové s názvem "Klub vášnivých botomanek"...Je o třech ženách, které i kdyby nebylo ani na chleba, radši si koupí boty :D Nejde to popsat, ale je naprosto senzační :) Hned na první pohled mě zaujala, když se na mě dívala z regálu v knihovně svým krásným růžovoučkým obalem s botičkami...pak jsem se podívala na název...a bylo mi naprosto jasné, že předčí i další půjčené knížky (kvůli maturitě :-x) jako "Jáma a kyvadlo" od E. A. Poe, nebo "Sbohem, armádo" od Ernesta Hamingwaye ;-) Byla to moje snad nejrychleji přečtená knížka :D No, ale tohle se vám asi číst nechce, co? Tak se na ni aspoň podívejte, jak je pěkně růžová ;-) Jinak vřele doporučuji všem holkám, které milují botičky stejně jako já a hlavní hrdinky této knihy :D Aurevoir!!! :))

La médecine...:o)

20. června 2011 v 17:34 | with love Andy |  * Diary *
Ach joo...tak za prvé se strašně moc omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, ale měla jsem plné ruce práce se školou..to víte..konec roku, tak naháním dobré známky..zatím se mě ale drží jen ty špatné...budu muset ještě trochu zabojovat..:) Jenže je to těžší, než jsem si to představovala..Poslední dny školy totiž musím ležet doma s oboustranným zánětem středního ucha a zánětem nosohltanu..hrůza...antibiotika zabírají sice jistě, ale za to strašně pomalu!! Už chci být zpátky ve škole, bojovat o dobré známky a naposledy se vidět se svýma super kámoškama!! Ať už jde ten zatracený zánět někam...Naštěstí mám mého milého Venculína, který mi donesl super medicínku :D Miluju ho broučka mojeho :-* :)) No tak se mrkněte co mi za medicínku donesl :)) Ano ano, čokoládku MERCI♥ A po té se uzdravuje nejlépe :))