Les vacances!!!

1. července 2011 v 21:16 | with love Andy |  * Diary *
Hurááá!! Máme tady prázdniny!!! :o)
Určitě máte všichni radost stejně jako já, je to tak??!! :)) Jenže prázdninami má práce nekončí...ale naopak začíná...Ale docela se těším :) Hned zítra odjíždím na tábor jako instruktorka, tímpádem si trošku vydělám, což není špatné, co?? :)) Hned potom si odjíždím vytančit duši na tanečno-divadelní workshop...tam se nehorázně těším!! Budu dělat to, co mě baví, co miluju, bez čeho nedokážu žít!! Tančit!! :)) No pak budu mít tak týden volno, to se konečně uvidím s miláčkem :)) No a nakonec se hezky opálím v Chorvatsku, kde strávím celý srpen!! Wow!! :)) Už se tam stračně těšííím!! :))
Jen tu bude jeden problém..nevím, jak na tom budu s časem, tudíž jak často budu chodit na blog..Což mě samozřejmě mrzí, protože se nebudu moct podělit o všechny své čerstvé zážitky..No a taky jak na tom budu s internetem...ne všude budu mít sebou notebook..Není to moc dobré...ale snad to přežiju...:)) Blog je takové moje miminko :))
Tak se zatím mějte fajn a užívejte prázdnin co nejvíc to jde!! Ať máte vydařené prázdniny, tak jako se snad poštěstí mě :))
Aurevoir!! :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama